O biuletynie

swiat zboz

Krajowa Federacja Producentów Zbóż jest organizacją społeczną, powstałą w 2003 r. reprezentującą interesy polskich producentów zbóż. Członkami KFPZ są w głównie właściciele dużych gospodarstw, specjalizujące się w produkcji zbóż, rolnicze zrzeszenia stowarzyszeń branżowych, grupy producenckie, spółdzielnie rolnicze. W ramach działalności statutowej informacyjnej wydawany jest biuletyn.


Nasz biuletyn, dociera bezpośrednio do producentów zbóż i cieszy się zainteresowaniem. 2500 egzemplarzy trafia drogą pocztową bezpośrednio do rolników. Pozostała część jest wydawanego nakładu gazety jest dystrybuowana podczas:

  • szkoleń (w 2015 planujemy 5 szkoleń dla członków KFPZ zlokalizowanych w województwach: pomorskim, wielkopolskim, łódzkim, lubelskim i śląskim),
  • konferencji,
  • debata przedżniwna- wydarzenie KFPZ skupiające członków Federacji , wielu reprezentantów sektorów rolnictwa. Zaproszeni goście to przede wszystkim rolnicy, producenci zbóż, spółdzielnie rolnicze, grupy producenckie oraz zrzeszenia i stowarzyszenia z całego kraju.
  • 10-lecie Federacji,
  • targów rolniczych.

Świat Zbóż jest także rozsyłany do Starostw Powiatowych i Izb Rolniczych, ODR-ów w całym kraju. Planowany łączny nakład każdego numeru w nadchodzącym roku to 6000 egzemplarzy.

Zapraszamy do przeczytania i przemyślenia treści naszego biuletynu.
Prezentujemy w nim wyłącznie obiektywną prawdę o trudzie i potrzebach producentów zbóż.

 

 


 

Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem Biuletynu Informacyjnego Krajowej Federacji Producentów Zbóż pt. Świat Zbóż prosimy o kontakt malilowy, bądź telefoniczny - 667 958 199.

Więcej informacji o Krajowej Federacji Producentów Zbóż znajdą Państwo na stronie www.kfpz.pl

Świat Zbóż

Kontakt

ul. Szkolna 2/4 lok 418

667 958 199

biuro@kfpz.pl