Blog Kampanii

Wystartowaliśmy! Zapraszamy w niezwykle smaczną i inspirującą podróż z produktami zbożowymi!

„Zboże smakuje i inspiruje”! Trudno się z tym nie zgodzić. Jest podstawą wielu pysznych dań – to na pewno. Ale czy wiecie, że produkty zbożowe są źródłem węglowodanów złożonych, witamin z grupy B, składników mineralnych, takich jak fosfor, cynk, magnez, żelazo, mangan, siarka oraz błonnika pokarmowego? Niestety nie wszyscy są świadomi wartości odżywczych produktów zbożowych. Dlatego zapraszamy Was wszystkich w kulinarną podróż, żeby wspólnie szerzyć wiedzę na temat właściwości produktów zbożowych. Gotowi? Ruszamy!

W trakcie trwania kampanii zamierzamy opowiedzieć wszystkim Polakom o niedocenionych walorach produktów zbożowych: pieczywie, makaronach, kaszach, mąkach i płatkach śniadaniowych. Zboża są istotnym elementem prawidłowej diety i są bardzo ważnym źródłem energii w codziennym jadłospisie. Udostępniane w ramach kampanii przepisy na smaczne potrawy, których podstawą będą przetwory zbożowe, bez wątpienia dostarczą kulinarnych inspiracji i zachęcą do włączania ich jako składnika zbilansowanej diety.

„Pieczywo, mąka, kasza, płatki, makarony różnego rodzaju – te produkty mogą stanowić smaczną podstawę każdego posiłku. Odpowiednio zbilansowana dieta, w tym regularne spożywanie produktów zbożowych pomaga w codziennej trosce o nasze zdrowie.” – komentuje nasz ekspert Ania Jelonek.

Kampania obejmować będzie działania z zakresu PR i ATL. Do współpracy zaproszeni zostaną popularni przedstawiciele blogosfery, a także niezależni eksperci. Planujemy również przeprowadzić badanie z poziomu wiedzy Polaków na temat zbóż, którego wyniki zostaną opublikowane w najbliższym czasie!

Kontakt

ul. Szkolna 2/4 lok 418

667 958 199

biuro@kfpz.pl