Komunikaty

ROZSZERZENIE STOSOWANIA REVELLER 280SC

Firma DuPont uzyskała zgodę na rozszerzenie stosowania produktu Raveller 280®SC. Fungicyd można teraz stosować nie tylko w ochronie  nowych gatunków zbóż, lecz także rzepaku i buraków cukrowych.

Reveller® stał się wszechstronnym narzędziem w ochronie roślin, uzyskując możliwość stosowania w nowych uprawach. Chroni przed wieloma chorobami pozostając jednocześnie bezpiecznym dla użytkownika i upraw. Jest wygodny w stosowaniu i stanowi opłacalną inwestycję w potencjalne plony i dochody.

Reveller® 280 SC jest kompletnym fungicydem dwuskładnikowym, polecanym w ochronie przed chorobami zbóż, rzepaku ozimego i buraków cukrowych. Jest środkiem o działaniu wgłębnym i układowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego, zapewniający długotrwały efekt ochrony oraz opłacalną inwestycję w potencjalne plony i dochody.

Reveller® 280 SC fungicyd o działaniu kontaktowym, wgłębnym i systemicznym, zwalczający choroby następujących roślin uprawnych: 

                   pszenicy ozimej i jarej,pszenżyta ozimego, żyta ozimego,jęczmienia ozimego i jarego:

ü  mączniak prawdziwy zbóż i traw,

ü  rdza brunatna,

ü  rdza żółta,

ü  rdza jęczmienia,

ü  brunatna plamistość liści,

ü  plamistość siatkowa jęczmienia,

ü  septoriozy liści,

ü  septoriozę paskowaną liści pszenicy,

ü  rynchosporioza zbóż,

ü  plamistość siatkowa

rzepaku ozimego:

ü  zgnilizna twardzikowa,

ü  czerń krzyżowych.

buraka cukrowego:

ü  chwościk buraka,

ü  mączniak prawdziwy buraka,

ü  brunatna plamistość liści,

ü  rdza buraka.

Reveller® 280 SC zawierający pikoksystrobinę i cyprokonazol ma działanie profilaktyczne i lecznicze, jest aktywnie rozprowadzany w roślinie, dzięki czemu nawet w bardzo gęstych uprawach chroni nie tylko powierzchnie pokryte bezpośrednio środkiem, ale również dolną stronę blaszek liściowych oraz nowe przyrosty, rozwijające się dopiero po wykonaniu zabiegu. Kolejną zaletą, jaką charakteryzuje się Reveller® 280 SC to bardzo długi okres działania, zastosowany w zbożach w fazie w pełni rozwiniętego liścia flagowego zabezpiecza kłos i ogranicza rozwój fuzarioz i grzybów czerniowych.  Zalecana dawka do jednorazowego stosowania w zakresie od 0,8 do 1,0 l/ha pozwala optymalizować poziom ochrony do warunków na danym polu.

Więcej szczegółów na stronie www.dupont.pl

pdfReveller_280_SC_nowa_etykieta.pdf

Źródło: materiał prasowy firmy DuPont

Komunikaty cenowe

Kontakt

ul. Szkolna 2/4 lok 418

667 958 199

biuro@kfpz.pl